Tanım

Revalue, inşaat bileşimi için kullanılan C ve U şekilli soğuk şekillendirilmiş çelik profiller üretmektedir. Yapısal çelikten yapılmış rulo şekillendirme hattında işlenirler. Profiller 0,5 mm’den 2 mm’ye kadar kalınlıklarda ve 50 mm’den 300 mm’ye kadar genişlikte galvanizlidir. C ve U şeklindeki profillerin genel uzunluğu müşterinin istediği ölçülere göre özelleştirilebilir.

Destek Sacı Profilleri

Kendi üretimimiz olan yuksek teknolojili roll form hatlarımız ile 0,70 mm’den 3 mm kalınlığa kadar bütün markaların U, C ve Kutu destek saci profillerini en yüksek kalitede ve en hızlı zamanda üretiyoruz.

Alçıpan Profilleri

Kendi üretimimiz olan yüksek teknolojiliroll form hatlarımız ile yapı dekorasyon alanında kullanılan bütün Tavan C. Tavan U, Duvar C, Duvar U ve Omega profilleri, istenilen kalınlıkta ve boyda en yüksek kalitede ve en hızlı zamanda üretiyoruz.

Güneş Enerjisi Profilleri

Kendi üretimimiz olan yüksek teknolojili roll form hatlarımız ile Güneş Enerjisi Panellerinin bütün Galvanizli Açık Sera Profillerini 0,80 mm – 5 mm kalınlıkta, delikli yada deliksiz olarak en yüksek

Yapı Insaat Profilleri

Kendi üretimimiz olan yüksek teknolojili roll form hatlarımız ile hafif çelik yapılarda ya da ağır konstrüksiyon yapılarda kullanılan uzun ömürlü galvanizli açık yapı inşaat profillerini 0,80 mm-5 mm kalınlıkta, delikli ya da deliksiz olarak en yüksek kalitede en hızlı zamanda üretiyoruz.

Sera Profilleri

Kendi üretimimiz olan yüksek teknolojili roll form hatlarımız ile sera yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu bütün Galvanizli Açık Sera Profillerini 0,80 mm – 5 mm kalınlıkta, delikli yada deliksiz olarak en yüksek kalitede ve en hızlı zamanda üretiyoruz. kalitede ve en hızlı zamanda üretiyoruz.

Özel Galvanizli Açık Profiller

Kendi üretimimiz olan yüksek teknolojili özel proje roll form hatlarımıza, istenilen Özel Açık Profillerin kalıplarının tasarlanıp uygulanmasıyla 0,50-5 mm kalınlıkta delikli ya da deliksiz olarak en yüksek kalitede ve en hızlı zamanda üretiyoruz.
  • MOQ Türkiye: 3 ton
  • Uluslararası MOQ: 10 ton
  • 20ft konteyner 20 tona kadar sığabilir
  • 40ft konteyner 27 tona kadar sığabilir
  • C ve U şekilli profiller için alınan sertifikalar, sipariş anlaşması üzerine temin edilebilir.