Containers – Prefabricated Caravans & Shelters

Çelik Yapılar

REVALUE, 450’den fazla işçi, teknisyen ve idareci ile birlikte 1500 ton / ay üretim kapasitesine sahip 40.000 m2 kapalı sanayi üssüne sahiptir.

En yeni bilgisayar kontrol teknolojisi, gaz ve plazma kesme ekipmanları, otomatik kaynak makineleri, metal delme ve kesme makineleri, makas, bükme ve otomatik testerelerin yanı sıra zımpara ve boyama atölyeleri ve 40’ton taşıma kapasiteli vinçler ve iş makineleri ile kurulu atölyelere sahiptir.

Sanayi, tarım ve hizmet alanlarındaki ekonomik büyüme ve gelişmenin artmasıyla birlikte, endüstrilerde ve metal konstrüksiyon projelerinde tüm alanlarda ihtiyaç artmıştır; REVALUE havaalanları, limanlar, ticari ve endüstriyel tesisler, spor tesisleri, kuru depolar, soğuk hava depoları, tarımsal kuruluş sektörlerine hizmet edebilecek yapılar (besi çiftlikleri, kümesler, hangarlar) ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Üstteki fotoğrafta yer alan Mısır’daki Dabassin Köprüsü daha önce içerisinde yer aldığımız üretimi ve tasarımı bize ait olan bir projedir. Bu ve buna benzer bir çok ağır çelik uluslararası projelerde firmamız yer almış ve başarıyla tamamlamıştır.

Ağır Çelik yapı projelerinizde kaliteli, hızlı, ekonomik mühendislik çözümleri için REVALUE GLOBAL olarak 30 yılı aşkın mühendislik tecrübemizle hizmetinizdeyiz