Low Cost Houses

REVALUE 1980’den beri Mısır, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’da metal konstrüksiyon, prefabrik yapılar ve yalıtımlı duvarlar alanında çalışan bir firmadır. Mısır ve Türkiye’de bu alanda hizmet veren dört fabrikamız bulunmaktadır.

Çelik konstrüksiyon ve prefabrik yapılar alanında yeni teknolojilere ulaşmak için sürekli geliştirme ve araştırma yaparak, müşterilerimize maliyetleri düşürecek, yüksek kaliteyi koruyacak, projelerin uygulanma hızını artıracak, daha fazla hizmet sunmaya ve bu alanda liderliği sürdürmeye özen göstermemiz önceliklerimizden biridir.

REVALUE, Türkiye’de faaliyet gösteren, en son teknoloji, en yeni tasarım programları ve üretim yetenekleriyle donatılmış grup şirketlerinden biridir. REVALUE, bu alanda farklı bir seviyeye, yüksek kaliteye ve rekabetçi fiyatlara ulaşmak için yapı malzemelerinin ve kaplama bileşenlerinin üretiminde Türk firmalarının kalite mükemmelliği ile bütünleşmektedir.

REVALUE ayrıca, yüksek çevre standartlarına uygun daha verimli ve daha hızlı inşaat alternatifleri ve yöntemleri sunmaya, duvarların ve tavanların ısıl yalıtımını artıracak, enerji tasarrufu sağlayacak, çevre kirliliğini azaltacak ve müşterilerine üstün hizmet verebilecek çözümler sunmayı amaçlamaktadır.