Tanım

REVALUE Hazır duvar panelleri, prefabrik evler ve geleneksel evlerin inşasında kullanılan yeni icat edilmiş bir duvar bloğu tekniğidir. Ayrıca bina duvarlarında güvenli ve neredeyse zahmetsiz bir şekilde kullanılabilir. Yeniden kullanıma hazır duvar panelleri kolayca özelleştirilebildiği ve farklı şekil ve boyutlarda kesilebildiği için çok fazla işçilik gerektirmez.

Özellikler

Hazır duvar panelleri her iki tarafında alçıpan veya fibercement kaplama ve iç kısmında EPS dolgulu hafif betondan oluşmaktadır. Daha iyi ısı ve ses yalıtımı için geleneksel beton yerine EPS takviyeli hafif beton dolgu kullanıyoruz. Duvarlarımız yangına dayanıklıdır, doğrudan ateşe maruz bırakıldığında bile alev almaz; evlerimiz, ailelerimiz, çocuklarımız ve sevdiklerimiz için güvenli alan oluşturur.

1.Hafif

Her duvar paneli 350 kg/m3 ağırlığındadır ve hafifliğinden dolayı static yükleri azaltır. Demir, beton ve kalıp maliyetlerini düşürür, maliyet avantajı sağlar.

2.Yalıtımlı

REVALUE Duvar panelleri yalıtımda maliyet avantajı yaratır, binalarda %60 ile %80 arasında enerji tasarrufu sağlar. Termal iletkenlik değeri 0,08 olduğundan REVALUE duvar panellerinin kullanıldığı alanlarda ek ısı yalıtımı yapılmasına gerek yoktur. (TSE EN 1745 ve TS EN ISO 6946)

3.Dayanıklı

1.6N / mm2 basınç dayanımı sağlar.

4.GÜVENLİ

Tüm hava koşullarında tüm yıl boyunca bireylerin güvenle kalabileceği konforlu bir yaşam ortamı sağlar.

5.Dayanıklı

Dayanıklılığı sayesinde her kaplama malzemesini taşıyabilir. Aynı zamanda çok hafif ve esnek olduğu için montajı kolaydır, inşaat süresini kısaltır.

6.Nefes Alır

Yapı, duvarların nem veya kötü koku taşımasını önlemek için nefes alabilecek şekilde tasarlanmıştır.

7.Yanmaz

TSE tarafından A1 yanmaz olarak sınıflandırılmıştır. REVALUE Duvar panelleri 114 dakikaya kadar yangına dayanabilir.

8.Ses geçirmez

Yalıtım 39DB’ye kadar ses yalıtımı sağlar.

9.ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Türk standartları enstitüsüne göre duvar panellerimiz enerji verimliliği sınıfı A olarak sınıflandırılmıştır. Panellerimiz yüksek enerji tasarrufu sağlar.